# 102/5 MTK-LED-R-0,08W-IP65-12V 10mm - Світлодіод швидкого монтажу 10*20 мм з лінзою 10мм
Питання0
Попереднє замовлення
Виробник: Led Technologies (КНР)
Модель: # 102/5 MTK-LED-R-0,08W-IP65-12V 10mm
Гарантія:12 міс
Довжина, м:0.01
Зовнішн. габарити ШxВxГ, мм:10х20
Колір:червоний
Кут свічення, °градусів:140
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
MTK-LED-R-0,08W-IP65-12V 10mm - є піксельним LED модулем швидкого монтажу. Цей світлодіодний модуль має захист від вологи та пилу, який відповідає класу IP65, завдяки чому його можна використовувати у вологих середовищах. Живлення модуля 12V, потужність 0,08W, колір світіння червоний. Запустити світлодіодний модуль можна за допомогою блоків живлення на 12V. Зазвичай такий тип LED модулів застосовується в зовнішній та фасадній рекламі або вуличному підсвічуванні тощо, наприклад, найчастіше такі можна побачити на вивісках аптек.