1T-A11E-020 - Кабель аудіо балансний, серія ECON, XLR3 гніздо > XLR3 штекер, роз'єми
Питання0
Рекомендуємо
Попереднє замовлення
Модель: 1T-A11E-020
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
XLR3 розетка ↔ XLR3 штекер
• балансний мікрофонний кабель Prospecta SRL | Італія
• прекрасне поєднання ціна-якість
• переріз провідника 0.20 мм² | спіральний екран | надзвичайно еластичний
• роз'єми XLR3 | серія
AX | Amphenol: металевий корпус, пластиковий хвостовик, посріблені контакти
Міжблочні балансні кабелі представлені основними серіями: Econ | Basic | Compact:
Серія Econ - класичний мікрофонний кабель з ємністю 60 пФ/м європейського виробництва. Гнучка зовнішня оболонка приховує бавовняну нитку, укладену вздовж провідників, що дозволяє уникнути акустичних перешкод, пов'язаних з будь-яким механічним впливом.
Серія Compact - використовується модель малого діаметра MY204 зі спеціальним плетеним мідним екраном, який посилює міцність кабелю настільки, що він може бути застосований навіть для підвісу мікрофонів. Зовнішній діаметр кабелю – 4.6 мм, загальний переріз провідника 0.22 мм², ємність провідник/провідник становить 75 пФ/м. Також, з'єднувальні кабелі для внутрішньорейкової комутації можуть бути виготовлені на базі монтажного балансного кабелю Р0122 | KLOTZ-ais (Німеччина).