1T-A43-15BL - Кабель акустичний 2x4, Speakon 2 > Speakon 2, діаметр - 11 мм, колір - синій
Питання0
Рекомендуємо
Попереднє замовлення
Виробник: 1-TECH
Модель: 1T-A43-15BL
Гарантія:12 міс
Група/стандарт:Interlink
Довжина, м:15
Зовнішн. діам., мм:11.0
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
акустичний кабель 2 х 4.0мм²(синій), короткий крок закрутки
кабель: цільнотягнуті мідні жили 244 х 0.15 мм