1T-A45-10SW - Кабель акустичний 4x2,5, Speakon4 > Speakon4, чорний, діаметр - 10 мм
Питання0
Рекомендуємо
Попереднє замовлення
Виробник: 1-TECH
Модель: 1T-A45-10SW
Гарантія:12 міс
Група/стандарт:Interlink
Довжина, м:10
Зовнішн. діам., мм:10.0
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
акустичний кабель 4 х 2.5мм²(синій), короткий крок скрутки
надзвичайно еластичний, ідеальний для використання на котушці
кабель: цільнотягнуті мідні жили 50 х 0,25 мм