1T-A46-15BL - Кабель акустичний 4x4, Speakon4 > Speakon4, синій, діаметр - 12 мм
Питання0
Рекомендуємо
Попереднє замовлення
Виробник: 1-TECH
Модель: 1T-A46-15BL
Гарантія:12 міс
Група/стандарт:Interlink
Довжина, м:15
Зовнішн. діам., мм:12.0
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
акустичний кабель 4 х 4.0мм²(синій), короткий крок скрутки
надзвичайно еластичний, ідеальний для використання на котушці
кабель: цільнотягнуті мідні жили 224 х 0,15 мм