1T-A47-25SW - Кабель акустичний 8x2,5, Speakon8 > Speakon8, діаметр - 14 мм, колір - синій
Питання0
Рекомендуємо
Попереднє замовлення
Виробник: 1-TECH
Модель: 1T-A47-25SW
Гарантія:12 міс
Група/стандарт:Interlink
Довжина, м:25
Зовнішн. діам., мм:14.0
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
акустичний кабель 8 х 2,5мм²(чорний), короткий крок скрутки
надзвичайно еластичний, ідеальний для використання на котушці
кабель: цільнотягнуті мідні жили 50 х 0,25 мм