1T-AIC103-10 - Аудіокабель перехідний, XLR3 штекер > 2x Jack 6.3 mono штекер, роз'єми XLR (серія AC)
Питання0
Рекомендуємо
Попереднє замовлення
Модель: 1T-AIC103-10
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
паралельний кабель Conducfil (Іспанія): 2х0,16 мм (20 жил х 0.10 мм): витий екран
ємність кабелю: 60 пФ/м, опір 117 кОм/км