1T-AIC105-10 - Аудіокабель перехідний, XLR5 гніздо > 2x Jack 3.5 mono штекер, роз'єми XLR (серія)
Питання0
Рекомендуємо
Попереднє замовлення
Модель: 1T-AIC105-10
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
паралельний кабель Conducfil (Іспанія): 2х0.14 мм (18 жил х 0.10 мм): витий екран
ємність кабелю: 120 пФ/м, опір 123 кОм/км