1T-AIC3-10 - Аудіокабель перехідний, 2х Jack 6,3 mono штекер > 2х RCA штекер
Питання0
Рекомендуємо
Попереднє замовлення
Модель: 1T-AIC3-10
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
паралельний кабель Cjnducfil (Іспанія): 2х0,16 мм (20 жил х 0.10 мм): витий екран
ємність кабелю:
60 пФ/м, опір 117 кОм/км