1T-AIC85-00.15 - Аудіокабель перехідний, 2х RCA гніздо > 2х RCA гніздо
Питання0
Рекомендуємо
Попереднє замовлення
Модель: 1T-AIC85-00.15
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
паралельний кабель Cjnducfil (Іспанія): 2х0,16 мм (20 жил х 0.10 мм): витий екран
ємність кабелю: 60 пФ/м, опір 117 кОм/км