1T-AMC33-00.5NA - Мікрофонний кабель, серія COMPACT, XLR3 штекер > Jack 3.5 стерео штекер
Питання0
Рекомендуємо
Попереднє замовлення
Модель: 1T-AMC33-00.5NA
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
XLR3 штекер ↔ Джек 3.5 стерео штекер з фіксуючою гайкою
симетричний компактний мікрофонний кабель MY204 | KLOTZ a-i-s | Німеччина
для використання в студіях або щоденного мобільного застосування
переріз провідника 0.22 мм² | плетений екран | надзвичайно еластичний
роз'єм
JACK 3.5 мм кутовий | I-Taki: литий металевий корпус з фіксуючою гайкою, гумовий хвостовик, позолочені контакти
роз'єм
XLR серії AC | Amphenol: металевий корпус, пластиковий хвостовик, посріблені контакти
Мікрофонні кабелі представлені основними серіями: Econ | Basic | Grade | Compact | StarQuad:
Серія Econ - класичний мікрофонний кабель з ємністю 60 пФ/м європейського виробництва. Гнучка зовнішня оболонка приховує бавовняну нитку, укладену вздовж провідників, що дозволяє уникнути акустичних перешкод, пов'язаних з будь-яким механічним впливом.
Серія Grade - побудована на кабелі MC5000, в якому крок укладки провідників має постійну величину, що гарантує постійність ємнісних і індуктивних характеристик. Подвійний плетений мідний екран, навитий у протилежному один одному напрямку. Зовнішній діаметр кабелю - 7 мм, загальне переріз провідника 0.50 мм², ємність провідник/провідник становить 55 пФ/м.
Серія Compact - використовується модель малого діаметра MY204 зі спеціальним плетеним мідним екраном, який посилює міцність кабелю настільки, що він може бути застосований навіть для підвісу мікрофонів. Зовнішній діаметр кабелю – 4.6 мм, загальне переріз провідника 0.22 мм², ємність провідник/провідник становить 75 пФ/м.