1T-AMG24-00.5 - Кабель мікрофонний, Grade, XLR3 гніздо > Jack 6,3 mono штекер, діаметр - 7 мм
Питання0
Рекомендуємо
Попереднє замовлення
Модель: 1T-AMG24-00.5
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
несиметричний мікрофонний кабель, серія Grade
постійний крок укладки провідників / чудові ємнісні характеристики
перетин провідника 0.5 мм² / подвійний спіральний екран / посилений PVC
роз'єм XLR серії АС (Amphenol): металевий корпус, гумовий хвостовик, позолочені контакти
роз'єм JACK 6.3мм Т- серії (Amphenol): металевий корпус, гумовий хвостовик, позолочені контакти