1T-AMGH11-050 - Кабель мікрофонний, серія BASIC, FRNC Eca, XLR3 гніздо > XLR3 штекер
Питання0
Рекомендуємо
Попереднє замовлення
Модель: 1T-AMGH11-050
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
XLR3 гніздо ↔ XLR3 штекер
• балансний мікрофонний кабель MY250CH | KLOTZ a-i-s | Німеччина
• для використання в студіях або щоденного мобільного застосування
оболонка з полімеру, що не містить галогенів і не розповсюджує горіння
• переріз провідника 0.5 мм² | плетений екран | стабілізуючий каркас гарантує стабільність конструкції
• роз'єми XLR серії AX | Amphenol: металевий корпус, пластикові хвостовики, посріблені контакти
Мікрофонні кабелі представлені основними серіями: Econ | Basic | Grade | Compact | StarQuad:
Серія Econ - класичний мікрофонний кабель з ємністю 55 пФ/м європейського виробництва. Гнучка зовнішня оболонка приховує бавовняну нитку, укладену вздовж провідників, що дозволяє уникнути акустичних перешкод, пов'язаних з будь-яким механічним впливом.
Серія Grade - побудована на кабелі MC5000, в якому крок укладки провідників має постійну величину, що гарантує постійність ємнісних і індуктивних характеристик. Подвійний плетений мідний екран, навитий у протилежному один одному напрямку. Зовнішній діаметр кабелю - 7 мм, загальне переріз провідника 0.50 мм², ємність провідник/провідник становить 75 пФ/м.
Серія Compact - використовується модель малого діаметра MY204 зі спеціальним плетеним мідним екраном, який посилює міцність кабелю настільки, що він може бути застосований навіть для підвісу мікрофонів. Зовнішній діаметр кабелю – 4.6 мм, загальне переріз провідника 0.22 мм², ємність провідник/провідник становить 75 пФ/м.