1T-AMGN14-00.5 - Кабель мікрофонний, серія GRADE, XLR3 гніздо кутове > XLR3 штекер
Питання0
Рекомендуємо
Попереднє замовлення
Модель: 1T-AMGN14-00.5
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
XLR3 кутовий роз'єм ↔ XLR3 штекер
  • балансний мікрофонний кабель MC5000 | KLOTZ a-i-s (Німеччина)
  • постійний крок укладки провідників | чудові ємнісні характеристики
  • переріз провідника 0.5 мм² | подвійний спіральний екран | посилений
PVC
  • роз'єми
XLR серії XX / RX | Neutrik: металевий корпус, гумовий хвостовик, позолочені контакти
Мікрофонні кабелі представлені основними серіями: Econ | Basic | Grade | Compact | StarQuad:
Серія Econ - класичний мікрофонний кабель з ємністю 60 пФ/м європейського виробництва. Гнучка зовнішня оболонка приховує бавовняну нитку, укладену вздовж провідників, що дозволяє уникнути акустичних перешкод, пов'язаних з будь-яким механічним впливом.
Серія Grade - побудована на кабелі MC5000, в якому крок укладки провідників має постійну величину, що гарантує сталість ємнісних і індуктивних характеристик. Подвійний плетений мідний екран, навитий у протилежному один одному напрямку. Зовнішній діаметр кабелю - 7 мм, загальне переріз провідника 0.50 мм², ємність провідник/провідник становить 55 пФ/м.
Серія Compact - використовується модель малого діаметра MY204 зі спеціальним плетеним мідним екраном, який посилює міцність кабелю настільки, що він може бути застосований навіть для підвісу мікрофонів. Зовнішній діаметр кабелю – 4.6 мм, загальне переріз провідника 0.22 мм², ємність провідник/провідник становить 75 пФ/м.