1T-AMGN26A-00.75 - Кабель мікрофонний, серія GRADE, XLR3 гніздо > Jack 6.3 стерео штекер кутовий
Питання0
Рекомендуємо
Попереднє замовлення
Модель: 1T-AMGN26A-00.75
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
XLR3 гніздо ↔ Jack 6.3 стерео штекер кутовий
симетричний мікрофонний кабель MC5000 | KLOTZ a-i-s | Німеччина
постійний крок укладки провідників | прекрасні ємнісні характеристики
переріз провідника 0.50 мм² | подвійний спіральний екран | посилений
PVC
роз'єм
XLR серії XX | Neutrik: металевий корпус, пластиковий хвостовик, позолочені контакти
роз'єм
JACK 6.3мм серії PX | Neutrik: литий металевий корпус, гумовий хвостовик, нікельовані контакти
Мікрофонні кабелі представлені основними серіями: Econ | Basic | Grade | Compact | StarQuad:
Серія Econ - класичний мікрофонний кабель з ємністю 60 пФ/м європейського виробництва. Гнучка зовнішня оболонка приховує бавовняну нитку, укладену вздовж провідників, що дозволяє уникнути акустичних перешкод, пов'язаних з будь-яким механічним впливом.
Серія Grade - побудована на кабелі MC5000, в якому крок укладки провідників має постійну величину, що гарантує постійність ємнісних і індуктивних характеристик. Подвійний плетений мідний екран, навитий в протилежному один одному напрямку. Зовнішній діаметр кабелю - 7 мм, загальне переріз провідника 0.50 мм², ємність провідник/провідник складає 55 пФ/м.
Серія Compact - використовується модель малого діаметра MY204 зі спеціальним плетеним мідним екраном, який посилює міцність кабелю настільки, що він може бути застосований навіть для підвісу мікрофонів. Зовнішній діаметр кабелю – 4.6 мм, загальне переріз провідника 0.22 мм², ємність провідник/провідник складає 75 пФ/м.