1T-ASB25-01 - Кабель акустичний коаксіальний безшумний, нізоіндуктивний, для з'єднання
Питання0
Рекомендуємо
Попереднє замовлення
Виробник: 1-TECH
Модель: 1T-ASB25-01
Гарантія:12 міс
Група/стандарт:Interlink
Довжина, м:1
Екран:подвійний: спіральний, гола мідь
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
акустичний кабель 2 х 2,5мм², коаксіальний
надзвичайно еластичний, ідеальний для використання на котушці
кабель: цільнотягнуті мідні жили: центральний провідник 322х0.10 мм, екран 2х72х0.15 мм
роз'єми
Jack 6.3мм М- серії (Amphenol): металеві корпуси, позолочені контакти