ACDA-19-5M0 - Блок розеток 19", алюмінієвий корпус та кріплення, провід HO5VVF. 3Gх1,5мм2
Питання0
Попереднє замовлення
Модель: ACDA-19-5M0
Гарантія:12 міс
Група/стандарт:Rack Panel
Тип роз'єму:Schuko
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
Представлені різні типи блоків розеток, здатних відповідати всім вимогам по підключенню монтажних панелей 19". Вибір блоків розеток залежить від: типу і кількості розеток, наявності або відсутності вимикачів з підсвіткою, наявності або відсутності подовжувача та наявності якихось захисних елементів.
Товар сертифікований в Росії.
- Захисні елементи – опційно
- Алюмінієва секція з вбудованим заземленням
- Пластикові деталі графітового або червоного кольору
- Розетки швидкого з'єднання, з з'єднувальними блоками Simon Connect
- Вимикач з підсвіткою, вбудований в секцію блоку, що є індикатором наявності електропостачання
Блок розеток:
- Має спеціальні розміри для установки на монтажній панелі 19". Висота 1U (44.45мм)
- Включає в себе вимикач 16А і 2 Рј електричного кабелю 3