ACDI-19-07IEC-SH - Блок розеток типу IEC320 C13, 19" без RFI фільтра, 7 розеток IEC320, 16 А
Питання0
Попереднє замовлення
Модель: ACDI-19-07IEC-SH
Гарантія:12 міс
Група/стандарт:Rack Panel
Тип роз'єму:IEC320
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
Стандарти 10" / 19" та ергономіка:
Ергономічні блоки розеток IEC320 розроблені відповідно до стандартів 10" та 19" і відрізняються високою компактністю розташування елементів у розмірі 1U. Корпуси виготовлені з безбарвного анодованого алюмінію.
Параметри безпеки:
Обладнання відповідає стандартам країни призначення
Використання високоякісних пластмас, що мають наступні властивості:
Термостійкі
Б
ез викиду газів, що містять галогени
Не чутливі до ультрафіолетового випромінювання
Загальні характеристики:
Максимальна допустима навантаження - 10A/16A (в залежності від моделей)