AVT-300RGB5050-12 - Світлодіодна стрічка SMD5050, колір - RGB, 60 д/м, 12В, 12 Вт/м, 8*5000 мм
Питання0
В наявності
Виробник: AVT(КНР)
Модель: AVT-300RGB5050-12
Знайшли дешевше?
Купити цей товар в 1 клік:
Гарантія:12 міс
Зовнішн. габарити ШxВxГ, мм:8х5
Колір:RGB
Напруга, В:12
Норма відпустки товару:от 5 м
Опис
AVT-300RGB5050-12 - це світлодіодна RGB стрічка виробництва компанії AVT. Дана LED стрічка виготовлена на основі світлодіодів SMD5050 і має 60 д/м, потужність 12W на метр. Стрічка відноситься до стрічок декоративного типу і може використовуватись в якості фонового освітлення.