BP-XLR-015 - 19" рекова панель з пробивкою під XLR роз'єми D серії, Basic, сталь - 1.5 мм
Питання0
Попереднє замовлення
Модель: BP-XLR-015
Гарантія:12 міс
Група/стандарт:XLR basic
Гарантія на товар 12 місяців
Група/стандарт
XLR basic
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки покупців
Дивитись усі
Середній рейтинг:
5
Відгуків: 157
Якість товару
5
Доставка
Ціни
Асортимент
DMYTRO ANTONIUK
Все супер, звʼязалися дуже швидко, все чітко організували, однозначно рекомендую!!!!
Андрій
Дуже ввічливий менеджер. Все прийшло вірно та добре запаковано. Дуже вам дякую!
Олексій
Наталія
Вʼячеслав
Галина
Додати відгук
Критерії оцінювання:
HTML не підтримується!
Ви дивилися
Лампа LED Т8 9Вт G13 600мм 4000K Elcor