C05000A0655 - Корпус захисний для UHF роз'ємів для фіксації кабелю, a=8.7; b=18
Питання0
Попереднє замовлення
Виробник: Telegartner (Німеччина)
Модель: C05000A0655
Гарантія:12 міс
Група/стандарт:Accessories
Категорія:Захисні кришки-корпуси
Корпус:метал
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
Роз'єми серії UHF це економічні, низькочастотні роз'єми з гвинтовим з'єднанням. Максимально можливий частотний діапазон використання становить 200 MHz, опір роз'єму не контролюється. Еластичні кабелі можуть бути використані до 11 мм зовнішнього діаметра. Для монтажу цих роз'ємів використовуються технології пайки та обжиму. Сфери застосування для роз'ємів серії UHF це низькочастотне комунікаційне обладнання.
Увага!
Частини корпусів роз'ємів та монтажних муфт можуть бути використані для створення в подальшому
UHF моделей з необхідними параметрами.
Готові з'єднувальні
Механічні характеристики
Матеріал контакту
CuZn39Pb3
Матеріал інших металевих частин
CuZn39Pb3
Матеріал ізолятора
PTFE; POM
Внутрішнє покриття
Cu2Ag5
Зовнішнє покриття
CuNi5
Інші металеві покриття
CuNi5
Електричні характеристики
Перехідний опір внутрішнього контакту
≤ 5 mΩ
Перехідний опір зовнішнього контакту
≤ 5 mΩ
Опір ізоляції
≥ 5 GΩ
Електрична міцність при частоті 50 Hz
2 kVeff
Хвильовий опір
50 Ω
≤ 750 Veff
Діапазон частот до
200 MHz