Джерело живлення CC13W350
Джерело живлення CC13W350
Закінчився
Виробник: KGP
Модель: SV19654
Артикул: SV19654
Вих. напруга (діапазон), V:27 ... 38
Вихідна напруга (max), В:38
Вихідна напруга (min), В:27
Вихідний струм, А:0.35
Гарантія на товар 12 місяців
Джерело живлення CC13W350
Опис
Вих.напруга 27...38В, вих.струм 0,350А.
Потужність - 13,3W.
Розмір 53,6*58,2*20 мм.