Джерело живлення CC15W350CGA36
Джерело живлення CC15W350CGA36
Закінчився
Виробник: KGP
Модель: SV21282
Артикул: SV21282
Вих. напруга (діапазон), V:15 ... 40
Вихідна напруга (max), В:42
Вихідна напруга (min), В:15
Вихідний струм, А:0.1
Гарантія на товар 12 місяців
Джерело живлення CC15W350CGA36
Опис
Вих.напруга 15...42В, вих.струм 350мА. Потужність - 19W.
Розмір 115*38*25мм.