Джерело живлення JDV-48100DR
Джерело живлення JDV-48100DR
Закінчився
Виробник: Jinbo
Модель: SV21425
Артикул: SV21425
Вихід. напруга, V:48VDC
ДатаИзмененияКартинок:2025-01-20T14
КоефОдВим:1
Гарантія на товар 12 місяців
Джерело живлення JDV-48100DR
Опис
Джерело живлення JINBO JDV-48100DR зі стабілізацією напруги (CV) високої якості від виробника JINBO. Блок живлення 48В, 2.08А застосовується для забезпечення живлення світлодіодного обладнання шляхом перетворення змінної напруги на постійну.
Потужність – 100W.
Матеріал корпусу – пластик.
Стандарт безпеки EN55032 CLASS B.
Розмір: 70*90*58 мм.
Характеристики
Основні характеристики
40
Вихід. напруга, V
48VDC