Джерело живлення JLV-48100K
Джерело живлення JLV-48100K
Закінчився
Виробник: Jinbo
Модель: SV19885
Артикул: SV19885
Вихід. напруга, V:48VDC
Вихідний струм, А:2.08
ДатаИзмененияКартинок:2024-08-27T17
КоефОдВим:1
Гарантія на товар 12 місяців
Джерело живлення JLV-48100K
Опис
Джерело живлення JLV-48100K зі стабілізацією напруги (CV) високої якості від виробника JINBO. Блок живлення 48В, 2.08А застосовується для забезпечення живлення світлодіодного обладнання шляхом перетворення змінної напруги на постійну.
Потужність - 100W. Матеріал корпусу - метал.
Розмір 168*47*27 мм.
Характеристики
Основні характеристики
21
Вихід. напруга, V
48VDC