Джерело живлення LF-FMR020YS v3
Закінчився
Виробник: LIFUD
Модель: SV21176
Артикул: SV21176
Вих. напруга (діапазон), V:25 ... 57
Вихідна напруга (max), В:57
Вихідна напруга (min), В:25
Вихідний струм, А:0.35
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
Вих.напруга 25...57В, вих.струм 0.35А.
Потужність - 20W.
Розмір: 168*30*21 мм.