Джерело живлення LF-FMR080YSIII
Закінчився
Виробник: LIFUD
Модель: SV20409
Артикул: SV20409
Вих. напруга (діапазон), V:54...230
Вихідна напруга (max), В:230
Вихідна напруга (min), В:54
Вихідний струм, А:0.55
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
Вих.напруга 54...230В, вих.струм 0,55А. Потужність - 80W.
Переваги даного блоку живлення:
  • Компактні габарити, простота встановлення
  • Стабілізація вихідного струму
  • Універсальний вхід змінної напруги
  • Металевий корпус
  • Клас захисту IP20
  • Високі показники ефективності
  • Природне охолодження
Температура експлуатації: -30...+60°C.
Вага:
Розмір: 210*30*21мм.