Джерело живлення LUTZE CPSB-123-240-24 Compact Universal 1-2-3 фази, 240 Вт
Питання0
Закінчився
Виробник: LUTZE
Артикул: MS00000000653
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
Блок живлення LÜTZE CPSB-123-240-24 — це універсальний імпульсний блок живлення, який може працювати від одно-, дво- або трифазного входу. Він забезпечує стабільну вихідну напругу 24 В постійного струму з номінальним струмом 10 А, що відповідає потужності 240 Вт. Вхідні параметри Кількість фаз 3 Номінальна напруга UN AC 200–500 В Діапазон робочої напруги AC 187–550 В / DC 250–725 В (UL: DC 300–500 В) Частотний діапазон 47 Гц – 63 Гц Номінальний струм IN 1-/2-фазний: 2.2 А @ AC 220 В / 1.1 А @ AC 500 В, 3-фазний: 1.5 А @ AC 220 В / 0.8 А @ AC 500 В Пусковий струм ≤45 А / 1.31 A²s Зовнішній захист Міні-автомат: D 4 А, C 6 А / Запобіжник: T 6.3 А (необхідний) Корекція коефіцієнта потужності (P.F.C.) >0.6 @ 230 В, >0.5 @ 400 В Вихідні параметри Вихідна напруга/струм DC 24 В / 10 А Номінальна напруга UN DC 24 В Номінальний струм IN 10 А Максимальний вихідний струм 15 А, 6 А Струм короткого замикання 38 А Втрати потужності Діапазон регулювання напруги Uout min./Uout max. 23-28 В Регулювання навантаження Пульсації та шум Час утримання >15 мс @ AC 230 В / >100 мс @ AC 500 В Паралельний / резервний режим Так / через зовнішній розв'язуючий діод, наприклад, 722999 Ефективність >93 % Захист від перенапруги >DC 33 В Захист від перевантаження Так Захист від короткого замикання Режим Hiccup Індикація стану Індикація стану DC ON Світлодіод зелений, ≥21.6 В Індикація стану DC LOW Світлодіод червоний, ≤21.6 В Моніторинг DC ON Control (Rdy) Нормально відкритий контакт Перемикальна напруга DC 30 В Перемикальний струм DC 1 А Перемикальна здатність 30 Вт Ізоляційна напруга AC 500 В Загальні характеристики Ізоляційна напруга між входом та виходом DC 4.2 кВ Ізоляційна напруга між входом та землею DC 2.2 кВ Ізоляційна напруга між виходом та землею DC 750 В Дерейтинг >50 °C: -4.2 Вт/°C Охолодження Природна вентиляція, відстань: 50 мм зверху/знизу, 20 мм з боків Матеріал корпусу Алюміній Монтаж На DIN-рейку TS35 (EN 60715) Положення встановлення Вертикальне MTBF >500000 годин: SN29500 / >500000 годин: MIL-HDBK-217F Ступінь захисту IP20 (IEC 529 / EN 60529) Клас захисту I Вага 0.65 кг Тип підключення Гвинтові клеми Діапазон перерізу проводів 0.20 мм² – 2.5 мм² (AWG 24 – AWG 14) Довжина зачистки 6.0 мм / 0.24 дюйма Викрутка 3.0 × 0.5 мм Крутний момент затягування 0.5 – 0.6 Нм / 4.42 – 5.30 lbf in Габарити (Ш × В × Г) 54.0 мм × 115.0 мм × 110.0 мм Кількість у пакуванні 1 Загальні умови експлуатації Діапазон робочих температур -40 °C … +70 °C (UL сертифіковано до +50 °C) Діапазон температур зберігання -40 °C … +80 °C Категорія перенапруги III Ступінь забруднення 2 Відносна вологість повітря 5 – 95 %, без конденсації Стійкість до вібрацій 5 – 17.8 Гц: ±1.6 мм, 17.8 – 500 Гц: 2 g, 2 години/ось (X,Y,Z), IEC 60068-2-6 Стійкість до ударів 30 g 6 мс, 20 g 11 мс, 3 удари/напрямок, 18 ударів загалом, IEC 60068-2-27 Сертифікації та стандарти Сертифікації CE, UKCA, cULus (E249179) Стандарти UL 508, IEC/EN 61010-1, IEC/EN 61010-2-201, IEC/EN 60950, EN 55011 (CISPR11) Class A, EN 55022 (CISPR22) Class A, EN 61000-4-2 Level 3, EN 61000-4-3 Level 3, EN 61000-4-4 Level 3, EN 61000-4-5 Level 1, EN 61000-4-11 Level 2, IEC 60068-2-6 (Вібрація синусоїдальна): 5-17.8 Гц: ±1.6 мм, 17.8-500 Гц: 2 g, 2 години / ось (X, Y, Z), IEC 60068-2-27 (Удар): 30 g 6 мс, 20 g 11 мс, 3 удари / напрямок, 18 ударів загалом