Джерело живлення LUTZE LEPOS-HP-120-24, 1 фазне, регульоване, 120 Вт
Питання0
В наявності
Виробник: LUTZE
Артикул: MS00000009343
Знайшли дешевше?
Купити цей товар в 1 клік:
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
Однофазний імпульсний блок живлення з номінальною вхідною напругою AC 115/230 В та вихідною напругою DC 24 В, струм 5 А. Призначений для використання в промислових системах автоматизації. Технічні характеристики Вхід Кількість фаз: 1 Номінальна напруга UN: AC 115/230 В Діапазон робочої напруги: AC 85–264 В Частотний діапазон: 47–63 Гц Номінальний струм IN: 2,5 А при AC 115 В / 1,3 А при AC 230 В Пусковий струм: ≤30 А Внутрішній запобіжник: T3,15 A / AC 250 В Зовнішній захист: автоматичний вимикач: C 6 A / плавкий запобіжник: T 10 A Корекція коефіцієнта потужності (P.F.C.): >0,6 Вихід Вихідна напруга/струм: DC 24 В / 5 А Номінальна напруга UN: DC 24 В Номінальний струм IN: 5 А Максимальний вихідний струм: 7 А, 5 с Розсіювання потужності: Діапазон налаштування вихідної напруги: DC 23–28 В Регулювання навантаження: Пульсації та шум: Час утримання: >20 мс при AC 115 В / >50 мс при AC 230 В Паралельний/резервний режим: Так, через зовнішній діод розділення, наприклад, 722999 Ефективність: >87% Захист від перегріву: Так Захист від перенапруги: ≥DC 33 В Захист від короткого замикання: режим "hiccup" Індикація стану DC ON: зелений світлодіод, ≥21,6 В DC LOW: червоний світлодіод, ≤21,6 В Моніторинг DC ON Control (Rdy): нормально відкритий контакт Комутуюча напруга: AC 300 В / DC 150 В Комутуючий струм: AC/DC 1 А Комутуюча здатність: 300 VA / 30 Вт Ізоляційна напруга: AC 500 В Загальні характеристики Ізоляційна напруга вхід/вихід: DC 4,2 кВ Ізоляційна напруга вхід/земля: DC 2,2 кВ Ізоляційна напруга вихід/земля: DC 750 В Зниження потужності (дерейтинг): >60 °C: -2,4 Вт/°C Охолодження: природна конвекція, 50 мм відстань зверху/знизу, 20 мм з боків Матеріал корпусу: алюміній Монтаж: на DIN-рейку TS35 (EN 60715) Робоче положення: вертикальне Ступінь захисту: IP20 (IEC 60529) Вага: 0,45 кг Тип підключення: гвинтовий знімний термінал, 0,20 мм² – 2,5 мм² Розміри (Ш × В × Г): 40,0 мм × 115,0 мм × 110,0 мм Кількість в упаковці: 1 Умови експлуатації Робочий температурний діапазон: -25 °C … +70°C Робочий температурний діапазон: -25 °C … +70 °C Температура зберігання: -40 °C … +85 °C Категорія перенапруги: III Ступінь забруднення: 2 Відносна вологість: 5–95 %, без конденсації Стійкість до вібрацій: 2 g / 10–500 Гц (IEC 60068-2-6) Сертифікація та стандарти Відповідність: CE Сертифікація: UL, cULus Стандарти: EN 61010-1 UL 61010-1 EN 55011 Class B EN 61000-6-2 EN 61000-6-3 Примітки Усі зазначені параметри вказані для вхідної напруги AC 230 В, номінального навантаження та температури 25 °C. Блок живлення є компонентом і повинен бути перевірений на відповідність стандартам EMC у кінцевому пристрої. Документація з рекомендаціями щодо перевірки доступна на офіційному сайті виробника. Додаткова інформація Більш детальну інформацію можна знайти за посиланням: LEPOS-HP-120-24