Джерело живлення LUTZE LEPOS-HP-960-24, 1 фазне, регульоване, 960 Вт
Питання0
Закінчився
Виробник: LUTZE
Артикул: MS00000009347
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
Однофазний імпульсний блок живлення з номінальною вхідною напругою AC 115/230 В та вихідною напругою DC 24 В, струм 40 А. Призначений для використання в промислових системах автоматизації.