Джерело живлення LUTZE LEPOS-PWR-240-24, 3 фазне, регульоване, 240 Вт
Питання0
В наявності
Виробник: LUTZE
Артикул: MS00000009346
Знайшли дешевше?
Купити цей товар в 1 клік:
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
Трифазний імпульсний блок живлення з широким діапазоном вхідної напруги AC 340–550 В або DC 480–780 В. Забезпечує вихідну напругу 24 В постійного струму з номінальним струмом 10 А. Призначений для використання в промислових системах автоматизації. Технічні характеристики Вхід Кількість фаз: 3 Номінальна напруга UN: 3 × AC 380–480 В Діапазон робочої напруги: 3 × AC 340–550 В / 3 × DC 480–780 В Можливість двофазної роботи: Так, з підключенням L1, L3, FG або L2, L3, FG (двофазна робота дозволена за певних обмежень вихідного струму; деталі див. у кривих зниження потужності) Частотний діапазон: 47–63 Гц Номінальний струм IN: приблизно 0,69 А при AC 400 В / 0,6 А при AC 500 В Пусковий струм: холодний старт 50 А Струм витоку: Внутрішній запобіжник: T4,0 A / AC 500 В Зовнішній захист: автоматичний вимикач: C 16 A Корекція коефіцієнта потужності (P.F.C.): приблизно PF ≥0,53 при AC 400 В (при повному навантаженні) / приблизно PF ≥0,52 при AC 500 В (при повному навантаженні) Вихід Вихідна напруга/струм: DC 24 В / 10 А Номінальна напруга UN: DC 24 В Номінальний струм IN: 10 А Максимальний вихідний струм: 13 А, 3 с Розсіювання потужності: Діапазон налаштування вихідної напруги: 24–28 В Точність: ±1% Регулювання навантаження: ±1% Регулювання лінії: ±0,5% Час підйому: 2000 мс (налаштування), 60 мс (час увімкнення) при AC 400 В (при повному навантаженні) / 1500 мс (налаштування), 60 мс (час увімкнення) при AC 500 В (при повному навантаженні) Температурний коефіцієнт: ±0,05% / °C (0–60 °C) Пульсації та шум: ≤100 мВ pp (виміряно з шириною смуги 20 МГц, пробник завершено паралельним конденсатором 0,1 мкФ MKP) Час утримання: >20 мс при AC 400 В / >40 мс при AC 500 В (при повному навантаженні) Паралельний/резервний режим: Так, через зовнішній діод розділення, наприклад, 722999 Ефективність: 92% Захист від перегріву: 105 °C ±5 °C, вимкнення з автоматичним скиданням Захист від перенапруги: 30–36 В, захист: режим "hiccup", автоматичний скидання після усунення несправності Захист від перевантаження: 105–130% номінальної вихідної потужності, захист: обмеження постійного струму, пристрій переходить у режим "hiccup" після 3 секунд Захист від короткого замикання: обмеження постійного струму, пристрій переходить у режим "hiccup" після 3 секунд Індикація стану DC ON: зелений світлодіод, DC 22–28 В Моніторинг DC ON Control (Rdy): нормально відкритий контакт Комутуюча напруга: AC/DC 30 В Комутуючий струм: AC/DC 1 А Комутуюча здатність: 30 VA / 30 В Комутуюча здатність: 30 VA / 30 Вт Ізоляційна напруга: AC 500 В Загальні характеристики Ізоляційна напруга вхід/вихід: AC 3,0 кВ еф. Ізоляційна напруга вхід/земля: AC 2,0 кВ еф. Ізоляційна напруга вихід/земля: AC 500 В / DC 500 В Зниження потужності (дерейтинг): >50 °C: -12 Вт/°C Охолодження: природна конвекція, 15 мм відстань справа/зліва, 40 мм зверху, 20 мм знизу Матеріал корпусу: метал Монтаж: на DIN-рейку TS35 (EN 60715) Максимальна висота експлуатації: 2000 м Робоче положення: вертикальне MTBF: 108300 годин (MIL-HDBK-217F при 25 °C) / >1 174 000 годин (Telcordia SR-332, Bellcore) Ступінь захисту: IP20 Клас захисту: I Вага: 1,5 кг Тип підключення: гвинтовий термінал, 0,20 мм² – 2,5 мм² (AWG 24 – AWG 12) Розміри (Ш × В × Г): 73 мм × 125 мм × 129 мм Кількість в упаковці: 1 Умови експлуатації Робочий температурний діапазон: -30 °C … +70 °C Температура зберігання: -40 °C … +85 °C Категорія перенапруги: III Ступінь забруднення: 2 Відносна вологість: 20–95 %, без конденсації Стійкість до вібрацій: 2 g / 10–500 Гц, 1 година/напрямок X, Y, Z, змонтовано на DIN-рейці (IEC 60068-2-6) Сертифікація та стандарти Відповідність: CE Сертифікація: cULus (E249179) Стандарти: EN 55032:2015+A11:2020 EN 55035:2017+A11:2020 EN 61010-1:2010+A1:2019+AC:2019 UL 61010-1:2019 UL 61010-2-201:2018 Примітки та коментарі Примітка: Усі параметри, якщо не зазначено інше, вказані для AC 400 В вхідної напруги, номінального навантаження та температури 25 °C. Блок живлення вважається компонентом, що встановлюється у кінцевий пристрій. Весь пристрій повинен бути протестований на відповідність директивам EMC. Додаткова інформація Більш детальну інформацію можна знайти за посиланням: LEPOS-PWR-240-24