Джерело живлення LUTZE LEPOS-PWR-960-24, 3 фазне, регульоване, 960 Вт
Питання0
Закінчився
Виробник: LUTZE
Артикул: MS00000009348
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
Трифазний блок живлення серії LEPOS Power з вхідною напругою 3 × AC 380–480 В та вихідною напругою DC 24 В, струм 40 А. Призначений для промислових систем автоматизації, забезпечуючи стабільне живлення для різноманітних компонентів та пристроїв.