Джерело живлення SC42W300-1050CG-4W
Закінчився
Виробник: KGP
Модель: SV19448
Артикул: SV19448
Вих. напруга (діапазон), V:9 ... 42
Вихідна напруга (max), В:114
Вихідна напруга (min), В:65
Вихідний струм, А:1.05
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
Вих.напруга 9...42В, вих.струм 1,05А. Потужність - 42W.
Розмір 158*31*14 мм.