Джерело живлення SRPL-2309-24-75CVT
Закінчився
Виробник: SUNRICHER
Модель: SV20316
Артикул: SV20316
2023-11-24T11:19
434/868/915MHz:Тип корпусу
45:
Дані (сигнал):RF
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
Драйвер-приймач RF для керування одноколірними світлодіодними стрічками з напругою 24VDC, за допомогою RF пультів, панелей, клавіші PushDim, або мобільного додатка на пристроях IOS та Android. Напруга живлення драйвера 220VDC. Два паралельні вихідні канали із загальним навантаженням 3,12А.
  • Підходить для димування світлодіодних стрічок з напругою живлення 24VDC.
  • Два паралельні вихідні канали з загальним навантаженням 3,12А/75W.
  • Для одноколірних світлодіодних стрічок.
  • Сумісний з RF пультами, панелями для управління RF приймачами серії 1009ХХ.
  • Можливе керування за допомогою PushDim (клавіша дзвінка).
  • Надтонкий дизайн 486х20,9х30,7мм підходить для використання в лінійних світильниках.