Джерело живлення SVS-24060VG2
Джерело живлення SVS-24060VG2
Закінчився
Виробник: SVL TM
Модель: SV21287
Артикул: SV21287
Вихід. напруга, V:24VDC
Вихідний струм, А:2.5
ДатаИзмененияКартинок:2025-04-08T16
КоефОдВим:1
Гарантія на товар 12 місяців
Джерело живлення SVS-24060VG2
Опис
Вихідна напруга - 24V.
Вихідний струм - 2,5А.
Потужність - 60Вт.
Розмір 300*30*16мм.
Характеристики
Основні характеристики
48
Вихід. напруга, V
24VDC