Джерело живлення SVS-24100VG2
Джерело живлення SVS-24100VG2
Закінчився
Виробник: SVL TM
Модель: SV21288
Артикул: SV21288
Вихід. напруга, V:24VDC
Вихідний струм, А:4.17
ДатаИзмененияКартинок:2025-04-08T16
КоефОдВим:1
Гарантія на товар 12 місяців
Джерело живлення SVS-24100VG2
Опис
Вихідна напруга – 24V.
Вихідний струм – 4,17А.
Потужність - 100Вт.
Розмір 350*30*18мм.
Характеристики
Основні характеристики
54
Вихід. напруга, V
24VDC