ELP050C1000LS - Драйвер светодиода, 220VAC>25-50VDC, 50Вт, 1000 mа (ELP050C1000LS)
Все про товар
Відгуки 0
Питання0
В наявності
Виробник: Eagle Rise (КНР)
Гарантія на товар 12 місяців
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки покупців
Дивитись усі
Середній рейтинг:
5
Відгуків: 157
Якість товару
5
Доставка
Ціни
Асортимент
DMYTRO ANTONIUK
Все супер, звʼязалися дуже швидко, все чітко організували, однозначно рекомендую!!!!
Андрій
Дуже ввічливий менеджер. Все прийшло вірно та добре запаковано. Дуже вам дякую!
Олексій
Наталія
Вʼячеслав
Галина
Додати відгук
Критерії оцінювання:
HTML не підтримується!
Ви дивилися
Кабельний ввід PG9 / 4-8мм / TL=8мм / чорний RAL 9005