J01006A1269 - Навантажувальний опір BNC, штекер, 0.5 Вт, 75 Ом, 100 МГц,> 20 дБ, 1%
Питання0
В наявності
Виробник: Telegartner (Німеччина)
Модель: J01006A1269
Знайшли дешевше?
Купити цей товар в 1 клік:
Гарантія:12 міс
Група/стандарт:Termination Plug
Корпус:метал
Норма відпустки товару:від 1
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
Характеристики роз'ємів BNC 50 Ом
Роз'єми BNC використовуються для комутації високочастотних сигналів. Байонетний замок роз'єму дозволяє надійно використовувати його в тракті сигналів з частотою до 4 ГГц. Роз'єми розраховані на опір 50 Ом. Роз'єми BNC можуть бути встановлені на коаксіальні кабелі, що мають різні оплетки екранів і перерізи центрального провідника.  Роз'єми цієї серії випускаються в варіантах - під розпайку або під обжим, в залежності від моделі.
Механічні характеристики:
Число комутацій:
>=500
Матеріали:
Пружинні контакти:
CuBe2; CuPb1.15Ni1(C97)
Зовнішній провідник:
CuZn39Pb3
Інші металеві деталі:
8282CuZn39Pb3
Ізолятор:
PTFE, PE
Ущільнювальне кільце:
Silicon
Покриття:
Внутрішній провідник:
Cu1Ni2Au0.8
Зовнішній провідник:
Cu2Ni5
Інші металеві деталі:
Cu2Ni5
Кліматичні характеристики:
Експлуатація відповідно до:
IEC 68 - 1
З складом ізолятора PTFE:
З складом ізолятора PE:
Електричні характеристики:
Опір провідників:
Внутрішній провідник:
<= 20="" span="">мОм
<= span="">5 мОм
Опір ізолятора:
>= 5 мОм
Напруга пробою:
1,5 кВ eff /50 Гц
Опір:
75 Ом