J01010A0069 - Роз'єм TNC кабельний, компактний, штекер, муфта-закрутка, IP67, 50 Ом
Питання0
Попереднє замовлення
Виробник: Telegartner (Німеччина)
Модель: J01010A0069
Гарантія:12 міс
Група/стандарт:Straight Plug
Кабельна група:G30 (1.5/3.8 | LMR-240), 1.4/3.8-50, 7808A Belden, LMR-240
Колір:срібний металік
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
Серед коаксіальних роз'ємів широко поширені роз'єми серії TNC.  Схожий з BNC, роз'єм може бути використаний при частоті до 11 ГГц. Опір кабельного з'єднання при використанні цього виду роз'ємів - 50 Ом і 70 Ом. Роз'єм підходить для еластичних і полужорстких типів кабелю. Моделі TNC роз'ємів випускаються для монтажу на друковані плати, використовуючи як технологію наскрізного паяння, так і зворотної опресовки контактів.
Увага!
Частини корпусів роз'ємів і монтажних муфт можуть бути використані для створення в подальшому
UHF моделей з необхідними параметрами.
Готові з'єднувальні
Механічні характеристики
Рекомендований момент при затягуванні з'єднання
0.46 - 0.69 Nm
Комутаційна зносостійкість
≥ 500
Матеріал контакту
CuBe2; CuPb1.15Ni (C97)
Матеріал зовнішнього провідника:
CuZn39Pb3
Інші металеві частини корпусу
CuZn39Pb3
Матеріал: прокладка
Силікон
Матеріал: ізолятор
PTFE; PE
Внутрішнє покриття
Cu1Ni2Au0.8
Зовнішнє покриття
Cu2Ni5
Інше покриття
Cu2Ni5
Електричні характеристики
Перехідний опір центрального контакту
≤ 10 mΩ
Перехідний опір зовнішнього контакту
≤ 2.5 mΩ
Опір ізоляції
≥ 5 ГГц
Електрична міцність при частоті 50 Гц
1.5 kVeff
Імпеданс
50 Ω/(75 Ω)
Затухання на частоті 11 ГГц: Прямий корпус
≥ 17.7 dB
≥ 16.5 dB
≤ 500 Veff
Кліматичні характеристики:
Відповідність стандарту  IEC 60068 - 1
Серії з PTFE ізолятором
Серії з PE ізолятором
Характеристики
Вага, кг
Гарантія
Група/стандарт
Straight Plug
Кабельна група