J01011A0050 - Роз'єм TNC кабельний, гніздо, дод. фіксація ц.провідника, обжим, 50 Ом
Питання0
Попереднє замовлення
Виробник: Telegartner (Німеччина)
Модель: J01011A0050
Гарантія:12 міс
Група/стандарт:Straight Jack Crimp
Кабельна група:G7 (RG-316/U | RG174/U)
Колір:срібний металік
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
Серед коаксіальних роз'ємів широко поширені роз'єми серії TNC.  Схожий з BNC, роз'єм може бути використаний при частоті до 11 GHz. Опір кабельного з'єднання при використанні цього виду роз'ємів - 50 Ом і 70 Ом. Роз'єм підходить для еластичних і напівжорстких типів кабелю. Моделі TNC роз'ємів випускаються для монтажу на друковані плати, використовуючи як технологію наскрізного паяння, так і зворотної пресування контактів. Для монтажу кабельних роз'ємів серії TNC використовуються як обжим, так  і пресування. Застосування роз'ємів цих роз'ємів залежить від характеру і протоколів передаваних сигналів, а також від  вимог до віброустойчивості. Роз'єми серії TNC є економічним рішенням для високочастотних коаксіальних з'єднань. З'єднання торцевого ущільнення для роз'ємів TNC серії між  штекером і гніздом відповідає параметру IP 68. Вказані специфікації вірні для відповідних серій. Індивідуальні роз'єми  можуть відхилятися від  вказаних величин. При виникненні питань і необхідності консультації, зверніться до наших спеціалістів.
Увага!
Частини корпусів роз'ємів і монтажних муфт можуть бути використані для створення в подальшому
TNC моделей з необхідними параметрами.
Готові з'єднувальні
Механічні характеристики:
Рекомендований момент при затягуванні з'єднання
0.46 - 0.69 Nm
Матеріал контакту
CuBe2; CuPb1.15Ni (C97)
Силікон
Матеріал: ізолятор
PTFE; PE
Внутрішнє покриття
Cu1Ni2Au0.8
Зовнішнє покриття
Cu2Ni5
Інше покриття
Cu2Ni5
Електричні характеристики:
Перехідний опір центрального контакту
≤ 10 mΩ
Перехідний опір зовнішнього контакту
≤ 2.5 mΩ
Опір ізоляції
≥ 5 GHz
Електрична міцність при частоті 50 Hz
1.5 kVeff
Імпеданс
50 Ω/(75 Ω)
Затухання на частоті 11 GHz: Прямий корпус
≥ 17.7 dB
≥ 16.5 dB
≤ 500 Veff
Діапазон частот (тільки для 50 Ом)
11 GHz