J01021B0050 - Роз'єм N панельний, гніздо, муфта (закрутка), квадратний фланець, 4 отвори
Питання0
Попереднє замовлення
Виробник: Telegartner (Німеччина)
Модель: J01021B0050
Гарантія:12 міс
Група/стандарт:Panel Jack Crimp
Кабельна група:G30 (1.5/3.8 | LMR-240), LMR-240
Колір:срібний металік
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
Серед коаксіальних роз'ємів широко застосовуються роз'єми N серії.  Маючи конструкцію середнього розміру,  точну посадку, стійкість до погодних факторів, цей роз'єм оснащений різьбовим відповідним з'єднанням. У деяких застосуваннях, роз'єм може бути використаний при частоті до 11 GHz. Опір кабельного з'єднання при використанні цього виду роз'ємів - лише 50 Ом. Роз'єм підходить для еластичних, напівжорстких і фідерних типів кабелю. Для монтажу цих роз'ємів використовуються обжим і опресовка. Особлива конструкція обладнання, спеціально розробленого для виготовлення роз'ємів цієї серії, призводить до відмінних результатів параметрів втрат по загасанням (VSWR) і інтермодуляційних спотворень. Застосування цих роз'ємів залежить від характеру і протоколів передаваних сигналів, а також від  вимог до виброустойчивості і умов захисту навколишнього середовища. Роз'єми N серії є середньо-силовим високочастотним рішенням для коаксіальних  ліній. З'єднання торцевого ущільнення для роз'ємів N серії між  штекером і гніздом відповідає класу захисту IP 68. Вказані специфікації вірні для відповідних серій. Індивідуальні роз'єми  можуть відхилятися від  вказаних величин. У разі виникнення питань і необхідності консультацій, звертайтеся до наших спеціалістів. Наша компанія виготовляє коаксіальні кабельні зборки за замовленнями та точними проектними специфікаціями.
4 - 6 Nm
Матеріал контакту
CuBe2, CuPb1.15Ni1 (C97)
CuZn39Pb3
Матеріал: Ізолятор
Внутрішнє покриття
Cu2Ag5
Зовнішнє покриття
CuSnZn3 (Telealloy); Ag2CuSnZn0.5 (Optargen)
Інше покриття
CuSnZn3 (Telealloy), Cu2Ni5
Електричні характеристики:
Перехідний опір центрального контакту
≤ 2 mΩ
Перехідний опір зовнішнього контакту
≤ 0.5 mΩ
Опір ізоляції
≥ 5 GΩ
Електрична міцність
2.5 kVeff/50 Hz
Імпеданс
50 Ом
Затухання на частоті 1 GHz: Прямий корпус
≥ 30.5 dB/
≥ 30.5 dB/1 GHz
Робоча напруга
≤ 1 kVeff/50 Hz
Діапазон частот
11 GHz