J01024A0011 - Перехідник N Push-On штекер <> гніздо, зворотне згасання 35 дБ/2 ГГц
Питання0
Попереднє замовлення
Виробник: Telegartner (Німеччина)
Модель: J01024A0011
Гарантія:12 міс
Група/стандарт:Adaptors
Корпус:метал
Норма відпустки товару:від 1
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
Серед коаксіальних роз'ємів широко застосовуються роз'єми N серії. Маючи конструкцію середнього розміру, точну посадку, стійкість до погодних факторів, цей роз'єм оснащений різьбовим відповідним з'єднанням.  В деяких застосуваннях роз'єм може бути використаний при частоті до 11 GHz. Опір кабельного з'єднання при використанні цього виду роз'ємів - лише 50 Ом. Роз'єм підходить для еластичних, напівжорстких і фідерних типів кабелю. Для монтажу цих роз'ємів використовуються як обжим, так   і опресовка. Застосування цих роз'ємів залежить від характеру і протоколів передаваних сигналів, а також від  вимог до виброустойчивості. Роз'єми N серії є середньо-силовим рішенням для високочастотних коаксіальних з'єднань. З'єднання торцевого ущільнення для роз'ємів N серії між  штекером і гніздом відповідає параметру IP 68. Вказані специфікації вірні для відповідних серій. Індивідуальні роз'єми  можуть відхилятися від  вказаних величин.
При виникненні питань і необхідності консультації, зверніться до наших спеціалістів.
Увага!
Частини корпусів роз'ємів і монтажних муфт можуть бути використані для створення в подальшому
N моделей з необхідними параметрами.
Механічні характеристики:
Рекомендований момент при затягуванні з'єднання
4 -6 Nm
Матеріал контакту
CuBe2; CuPb1.15Ni (C97)
Силікон
Матеріал: ізолятор
PTFE
Внутрішнє покриття
Cu2Ag5
Зовнішнє покриття
CuSnZn3 (Telealloy)
Ag2CuSnZn0.5 (Optargen)
Інше покриття
CuSnZn3 (Telealloy), Cu2Ni5
Електричні характеристики:
Перехідний опір центрального контакту
2 mΩ
Перехідний опір зовнішнього контакту
0.5 mΩ
Опір ізоляції
≥ 5 GΩ
Електрична міцність при частоті 50 Hz
2.5 kVeff
Імпеданс
50 Ω
Затухання на частоті 1 GHz: Прямий корпус
30.5 dB
30.5 dB
1 Veff
11 GHz