LPV-100-12 - Блок живлення 12 Вольт, 100W, 8.3 A, 190*52*37, вага 0,63 кг, IP67, корпус - пластик
Питання0
Попереднє замовлення
Виробник: MeanWell (КНР)
Модель: LPV-100-12
Гарантія:12 міс
Група/стандарт:герметичні
Зовнішн. габарити ШxВxГ, мм:199х98х42
Корпус:пластик
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
LPV-100-12 - це надійний високоякісний блок живлення фабрики MEAN WELL. Основне призначення - живлення світлодіодних світильників, ламп, світлодіодних стрічок постійним напругою 12В.  Відрізняється довговічністю, безвідмовністю в роботі та бездоганним виконанням. Даний тип БП має захист від короткого замикання, захист від перевантаження та має природне охолодження.