Мережевий адаптер ELP06-12PS
Мережевий адаптер ELP06-12PS
Закінчився
Виробник: EAGLERISE
Модель: SV2697
Артикул: SV2697
Вихід. напруга, V:12VDC
Вихідний струм, А:0.5
ДатаИзмененияКартинок:2023-09-26T00
КоефОдВим:1
Гарантія на товар 12 місяців
Мережевий адаптер ELP06-12PS
Опис
Мережевий адаптер ELP06-12PS - високоякісний адаптер від виробника EAGLERISE.
Вхідна напруга: 220...240V AC.
Вхідний струм (max): 50 мА.
Вихідний струм: 0,5А.
Вихідна напруга: 12VDC.
Навантаження: 0…6 Вт.
Температура довкілля: -20…+45°C.
Габаритні розміри (ДхШхВ): 68,5*22*54 мм.
Корпус (ДхШхВ): 66*22*36 мм.
Стандарт безпеки: EN61347-2-13:2006, EN61347-1:2001, EN60598-1:2004+A1:2006.
Характеристики
Основні характеристики
00
Вихід. напруга, V
12VDC