MSV-200-12 - Блок живлення вологозахисний IP67, 12В, 200 Вт, 15А, 195х50х40мм, Moso (КНР)
Питання0
Попереднє замовлення
Виробник: Moso
Модель: MSV-200-12
Гарантія:12 міс
Група/стандарт:герметичні
Зовнішн. габарити ШxВxГ, мм:190х19х8
Корпус:метал
Опис
MSV-200-12 - це професійний блок живлення, виробництва компанії Moso. Основним завданням є живлення світлодіодних ламп, світлодіодних стрічок та світильників постійною напругою 12В. Зазвичай застосовується для зовнішньої установки, оскільки має ступінь захисту IP67.