PSS9VDC-2A-18W - Блок живлення в корпусі з вилкою 220VАС>9VDC-2A, 18Вт, 80*75*25, LED Technologies
Питання0
Попереднє замовлення
Виробник: Led Technologies (КНР)
Модель: PSS9VDC-2A-18W
Гарантія:12 міс
Зовнішн. габарити ШxВxГ, мм:84х58х38
Колір:чорний
Корпус:пластик
Опис
PSS9VDC-2A-18W - компактний блок живлення постійного напруги 9V, 2A, 18W. Блок живлення має стабілізовану вихідну напругу 9V постійного струму і призначений для живлення світлодіодних LED джерел світла. Дана модель блоку живлення характеризується тим, що він поміщений у пластиковий корпус з вилкою чорного кольору і має з одного боку короткий кабель з роз'ємом для підключення живлення.