Джерело живлення CC3W700A21
Джерело живлення CC3W700A21
Распродано
Производитель: KGP
Модель: SV21283
Артикул: SV21283
Вих. напруга (діапазон), V:0,5 ... 4
Вихідна напруга (max), В:4
Вихідна напруга (min), В:1,8
Гарантия на товар 12 месяцев
Джерело живлення CC3W700A21
Описание
Вих.напруга 1,8...4В, вих.струм 700мА. Потужність - 5,5W.
Розмір 27,8*22,8*17мм.