Джерело живлення RC6W150A9
Джерело живлення RC6W150A9
Распродано
Производитель: KGP
Модель: SV21296
Артикул: SV21296
Вих. напруга (діапазон), V:28 ... 43
Вихідна напруга (max), В:40
Вихідна напруга (min), В:27
Вихідний струм, А:0.15
Гарантия на товар 12 месяцев
Джерело живлення RC6W150A9
Описание
Вих.напруга 27...40В, вих.струм 150мА. Потужність - 8,5W.
Розмір D42.5*22.5мм.