Джерело живлення SBC-1150350 (PS40-350-IP20 )
Вопросы0
Распродано
Производитель: CHINA
Модель: SV8228
Артикул: SV8228
Вих. напруга (діапазон), V:15 ... 115
Вихідна напруга (max), В:115
Вихідна напруга (min), В:15
Вихідний струм, А:0.35
Гарантия на товар 12 месяцев
Описание
Вих.напруга 15...115В, вих.струм 0,35А. Потужність - 40W.
Переваги даного блоку живлення:
  • Компактні габарити, простота встановлення
  • Стабілізація вихідного струму
  • Універсальний вхід змінної напруги
  • Металевий корпус
  • Клас захисту IP20
  • Високі показники ефективності
  • Природне охолодження
Температура експлуатації: -25...+50°C.
Вага: 56г.
Розмір: 204*18*21мм.