Світлодіодна стрічка 2835-120-IP33-NW-5-24 RL05C0TC-L-S 4000K CRI90
Вопросы0
Распродано
Производитель: RISHANG
Модель: SV21036
Артикул: SV21036
Індекс CRI:CRI 90
БухСиноним:2835-120-IP33 RL05C0TC-L-S (бух.)
ДатаИзмененияКартинок:2024-10-11T15
КоефОдВим:5
Гарантия на товар 12 месяцев
Описание
Ширина різу 0,8мм, потужність на 5м з підключенням з однієї сторони - 35Вт
Характеристики
Основные характеристики
08
Індекс CRI
CRI 90
БухСиноним
ДатаИзмененияКартинок
2024-10-11T15
КоефОдВим
5
Колір (світіння)
4000K
Напруга живлення, V
24V
Потужність споживання, W
8
сайт_ЗнижкиЗаборонені
Нет
сайт_Новинка
Нет
сайт_СпецПропозиція
сайт_ТопПродажів
Світловий потік, Lm
818
Ступінь захисту стрічки
IP33
Термін гарантії
3 роки
Тип світлодіодів
Бренд
RISHANG
Кількість світлодіодів
120 шт.\м.
Ширина
5 mm